| mijh a întrebat:

Vă rog sa ma ajutati si pe mine cu niste idei de 1 iunie..adica ce a-ti dori sa vedeti intr-un spectacol de 1 iunie?

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

De 1 iunie sa aiba legatura cu ziua copilului?
Pai, ceva comic. Sunt filme comice, seriale precum "The Nanny" - in care fiecare episod prezinta o intamplare diferita ce nu are legatura cu celelalte si e comedie pura. - ai putea lua de acolo un exemplu de spectacol. Spectacol - adica sceneta, sau ce anume? Ce sa implice? Muzica, dans, desen, ce anume?

| mijh explică (pentru Mayar):

Noi vrem sa facem un spectacol tip poveste ce sa implice dans, cor, teatru..si ce mai este nevoie. si facem un sandaj cu ce le-ar placea copiilor si nu numai sa vada.

| mimiwewem a răspuns:

O serbare plină cu melodii.