| elmeksadin a întrebat:

Buna,TPU,va rog sa ma ajutati si pe mine! Sunt foarte trista in privinta unui loc de munca!
Care stiti vreo firma sau sediu in Bucuresti care angajeaza Operatori sondaje de opinie si care se plateste si la chestionar si la ore,sad prin sector 1, as fi foarte bucuroasa daca mi-ati recomanda o firma serioasa, am fost la o alta firma pentru post de operator sondaje de opinie si nu erau proiecte in fiecare zi si inca nu mi-au dat banii pe luna februarie!
Va rog recomandati-mi si mie o firma serioasa!

Mersi mult de tot, nu iti inchipui cat m- ai ajutat!
Fundita la cel care recomanda o firma serioasa!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Forțele de muncă, acolo trebuie sa te duci, si ei au o bază de date in care te vor include, si daca găsesc ceva de muncă te vor suna ei, sa nu uiti acasa buletinul cand te vei duce la ei, in altă parte in afara de fortele de muncă nu prea ai șanse.Sau caută anunturi de angajare pe net.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce vârstă ai?