| albeea a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti cam ce tarif aplica o agentie de recrutare din Bucuresti -domeniul- (bone menajere, infirmiere) pentru angajat?( si pe cate luni? ca nu prea am gasit p net. multumesc mult

1 răspuns:
| RxTx a răspuns:

Nu prea mai exista
Atentie sa nu ajungi ostatica traficata sclava sexual sau piese de schinb organe.
Verifica daca firma are istoric daca a platit impozitele...
Sunt site-uri unde poti vedea cafi angajati

Daca ei trag teapa la stat si spun ca nu au avut progit atunci asteaptate sa aiba un caracter mizer cu amenitari

Daca ei au platit impozite la salarii
Atunci e bine

Daca iti fac acte contract

Sa nu accepti sa muncesti nici macar o singura zi fara contract