| Llexxy a întrebat:

vreau niste sfaturi de la voi big grin rog seriozitate.
Eu sunt clasa a12a si sunt intr-un liceu economic. Urmeaza sa dau bac-ul si trebuie sa-mi aleg facultatea...aici este o problema pentru ca nu ma hotarasc ce facultate sa aleg.In principiu am 2 domenii pe care pot merge... turism si dans/coregrafie.Insa in Bucuresti nu prea sunt facultati de genu (dans/coregrafie) si ma atrage mai mult coregrafia decat turismu pentru ca fac dans de aproape 12 ani happy Astept parerile voastre :*

2 răspunsuri:
| defapteunuexist a răspuns:

Salut
Asta nu cred ca poate sa iti spuna cineva! nu poate alege nimeni drumul pe care vrei tu sa il urmezi, pur si simplu pune ambele domenii in balanta! tu trebuie sa iei decizia, pentru ca este in joc viitorul tau, Bafta!

| ElenaSA a răspuns:

Exista sectie de Coregrafie la Bucuresti la UNATC-http://www.unatc.ro/teatru/index.php
Bafta!