| matei0975647 a întrebat:

Buna TPU! Vreau sa dau la Academia Fortelor Terestre pentru a ajunge ofiter,dar am o intrebare:cand voi ajunge ofiter, imi pot alege orasul unde voi locuii sau ma repartizeaza armata intr-o unitate militara aleatoriu?

3 răspunsuri:
| MistarGoGu a răspuns:

Dacă ești PCR-ist *( PILE, conexiuni, relații) + 2 sau 3 porci la portbagaj / an ajungi în locu lui Mirecea Geoana la NATO! TRAIM în capitalism bo$$! Și asta ne ocupa toți neuronii

| MistarGoGu a răspuns:

Iar Armata este " oglinda " tarii! Asa nație... asa armata! Pregateste-ti plicurile SAU porcii! Bafta la învățat și făcut sectoare cu mop-ul și matura în mana!

| matei0975647 explică (pentru MistarGoGu):

Mersi frate, raspunsul tau mi-a luminat viata