| Dolyta a întrebat:

Vreau sa imi spuneti si mie cateva meserii care tin de munca de birou. Funda!

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Sunt foarte multe: notar, contabil, psiholog, director de relatii publice, jurist, bibliotecar... Uite un site care te ajuta sa-ti alegi meseria si in functie de tinuta si de mediul de munca-munca de birouhttp://www.go.ise.ro/
Succes!

3 răspunsuri:
| Peaches a răspuns:

Functionar public (asta acopera o multime de chestii peintre care: contabil, inspector resurse umane, psiholog, jurist, relatii publice, consilier, auditor, controlor.

Fundita?winking

~Roxetta

| TodyTza a răspuns:

Notar sau secretara

| lovefriends2046 a răspuns:

Avocat, notar, secretar si mai sunt multe dar acestea sunt de viitor (părerea mea)