| alalaltbx a întrebat:

Vreau sa intrula liceul Dinu Lipatti, maine am probele dis-de-dimineata la ora 9. Am pregatit tot ce imi trebuie,numai ca am nevoie de cineva care este din liceu sa imi spuna cum este acolo, care sunt sanstele sa intru la sectia ARTA ACTORULUI. Ect.
id: alyna_valentyna_2000@yahoo.com
Vreau raspunsuri serioase, cat mai sigure si cat mai repede :*
Fundaa :3

1 răspuns:
| Pricope_Razvan_Ioan_1990 a răspuns:

Eu sunt la octav bancila in Iasi adica tot liceu de muzica si la inceput o sa fie mai greu dar o sa te acomodezi usor din experienta mea si sa nu ai emotii la proba a fost usoara mult succes! FUNDA?