| CristiMihai23 a întrebat:

Bună TPU
Vreau să-mi public o carte cu povești pentru copii.Sunt talentat la astfel de compuneri.Cu ce editură aș putea colabora dacă am doar 11 ani? Țin să precizez că părinții mi-ar oferi acordul.

Răspuns Câştigător
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Incearca la Epublishers, vezi ce conditii au, bafta multa, nu conteaza varsta daca produsul este bun.

| CristiMihai23 explică (pentru Adrian_Mares_1972):

Mers mult, acum o sa intru pe site

| CristiMihai23 explică (pentru Adrian_Mares_1972):

Site-ul este epublishers.ro sau epublishers.info?

| Adrian_Mares_1972 a răspuns (pentru CristiMihai23):

Amandoua sunt ale aceleiasi edituri.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu cred ca te-ar baga nimeni in seama la 11 ani, sa fim seriosi acum.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns (pentru Adry05):

Si daca este un mic geniu nedescoperit, nu ti-ar parea rau de raspunsul care i l-ai dat?

| Adry05 a răspuns (pentru Adrian_Mares_1972):

Nu i-am zis sa nu incerce, i-am zis doar sa n-aiba asteptari prea mari. Daca ii ziceam din prima sa renunte ii ziceam" nu te duce ca nu o sa te bage nimeni in seama"

| Adrian_Mares_1972 a răspuns (pentru Adry05):

Incercand v-a afla cum sta treaba cu publicatul unei carti. Daca dorinta lui este mare sa mearga pe acest drum si daca are talent, v-a si reusi pana la urma, eu nu i-am spus despre greutatile pe care le v-a intampina, il las sa le descopere singur, treptat sa nu se demoralizeze.