| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU! Vreau să știu ce materii se fac la Facultatea de Constructii Civile, adică în timpul anilor de studiu, și câți ani se fac? Sunt clasa a10a pe profilul real ce materii ar trebui sa învăț mai mult la școală, si ce medie trebuie sa iau la bac pentru a intra, se mai dă și un examen ceva...sau doar cu media de la bac?
Eu vreau să dau la Facultatea din Craiova
Mulțimesc anticipat?

1 răspuns:
| Alle236 a răspuns:

Pai cu zic ca iti va trebui desen si mate fizica poate si chimie si media la bac nu stiu dar peste 9 ar fi bine sa iei
SPOR!