| ionuttzw a întrebat:

Vreau sa stiu daca merge sa masor un teren m2(metri patrati) pe internet.
Daca merge pls link.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Incearca sa reformulezi, mai clar, intrebarea, ca nu e pe bani. Sa dea naiba daca pricep ce anume vrei, de fapt.

| ionuttzw explică (pentru ardnaxur1961):

Daca merge sa masor un teren pe internet pentru apia sa stiu exact cati metri am

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru ionuttzw):

Pentru APIA, trebuie sa masori terenul REAL, pe pamant. Ce naiba sa masori pe internet? Imaginea din satelit? APIA cere masuratori foarte precise, ca acolo chiar e pe bani.