| TGI2001 a întrebat:

Bună TPU!
Vreau sa termin facultatea de istorie și mă întrebam dacă aș putea da la subofițeri cu posibilitate de avansare în grad pentru echivalarea studiilor. Se poate? Țin sa menționez ca, înainte sa fac istorie, am fost la litere 2 ani dar m-am lăsat, iar la istorie plătesc taxa de studii. Vă trebui sa plătesc și la școală de agenți?

3 răspunsuri:
| anonim3248 a răspuns:

Nu se poate ce vrei tu cu facultatea aia unde vrei tu să mergi.

| anonim3248 a răspuns:

Nici măcar din surse externe nu ai cum să intri în sistem cu ce facultate faci.

| dullcat a răspuns:

Buna.Sunt domenii complet diferite, asadar nu se poate echivala nimic.