| Marina_8763 a întrebat:

Vreau sa trimit si eu un CV si vreau sa ii aplic poza si nu stiu cum. El este facut in Word.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Da-i insert,picture,si bagi poza, sau o atasezi la email, apesi pe attach si selectezi poza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In documentul unde ai scris ceva-ul, dai insert-picture, alegi poza si gata!
sau copy pe poza si paste in document
important este sa dai click dreapta pe poza dupa ce ai inserat-o si sa dai trimitere in spate(background) astfel incat sa nu afecteze prea tare scrisul... si inca ceva, ai grija cat de mare e foto, s-ar putea sa nu iti incapa, si trebuie micsorata. Eu it propun sa faci ceva-ul in format european, pe ejobs, acolo nu trebuie sa atasezi fotografia, dai un upload si se pozitioneaza singura, frumos, in dreapta sus, ai si ceva in format european si il poti printa direct, e mult mai simplu si mai convenabil, eu am fascut asa pentru bursa erasmus big grinbig grin

| zdrangoi a răspuns:

Insert-> picture, te duci pe fisierul unde ai poza si poza va fi copiata pe documentul tau.
s-ar putea sa fie prea mare.
atunci faci dublu click pe poza si ai sa vezi ca iti va aparea un dreptunghi in jurul pozei.
te duci intr-un colt cu mousul si tragi de el.
e cam greu de explicat asa.
daca nu reusesti da-mi adresa ta de mail sau mess si-ti trimit un filmulet sa vezi cum se face.
sper sa reusesti.