| Miu_Stefan_1999 a întrebat:

Vroiam sa va cer o parere! Am luat examenul cu 9, 89 si vreau sa intru la liceu de arta si nu stiu la ce liceu sa merg! Imi puteti recomanda un liceu foarte bun?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu s-a cam terminat admiterea la liceu deja?

| Bondarel99 a răspuns (pentru suntserios):

Mai toti au impresia ca se pot muta asa de la un liceu la altul cand si unde vor ei doar pentru ca nu le place unde au intrat laughing

| Miu_Stefan_1999 explică (pentru Bondarel99):

Eu am intrat la Bucuresti la arta

| RobertMoon a răspuns:

1. Repartizarea a fost facuta acum 2 saptamani
2. Cum iti pot recomanda un liceu daca nu ai specificat orasul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai ai așa multe șanse, decât la a doua repartizare unde rămân foarte puține locuri.