| Justacrazygirl a întrebat:

TPU! Vroiam sa va intreb daca stiti vreun camin din Bucureşti ( as prefera sa nu fie particular) unde au baie in camera. Asta e cam singura cerinta. Bine, daca se poate sa fie si pretul accesibil, nu ar fi nici o problema happy Multumesc!

2 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Si sa va mirositi una alteia basinile? Sa gasiti absorbante pe sub pat? Si sa gasesti una care nu le are cu apa si sapunul? Dai un ban in plus la particular dar stii ca traiesti intr-un mediu mai igienic!
Voiam*

| Justacrazygirl explică:

Este strict problema mea daca vreau sa stau la un camin particular sau nu, si poti sa fi sigura ca si la particular poti sa ai asemenea experiente neplacute, depinde doar de persoanele care sunt in aceeasi camera cu tine. Persoane care nu le au cu apa si sapunul gasesti si la particular, te asigur eu. In plus, am avut o experienta destul de placuta la un camin neparticular din Constanta, si conditile sunt foarte acceptabile.