| bogz a întrebat:

Trebuie sa imi aleg o facultate si nu sunt prea hotarat.Eu vreau sa fac bani, dar nu doar dintr-un salar mare vorbesc aici de cateva milioane de euro.Stiu este ASE-ul dar de obicei dupa acesta ramai doar cu diploma si cel mult un loc de munca.Sunt la un liceu bun si am potential ajutati-ma va rog mult!

Răspuns Câştigător
| justadream94 a răspuns:

Drept-procuror
medicina
arhitectura
informatica
sau automatizari si calculatoare

Dupa parerea mea, cele mai bune facultati de la noi. poate am scapat vreo una

2 răspunsuri:
| Tudoro99 a răspuns:

Dacă ești/ai fost la Mate-Info du-te la Medicina după care mergi în Europa. Dacă ești/ai fost la Filo. te poți duce la drept am auzit ca se câștigă bine.

| Craciun_Filip_1991 a răspuns:

Politehnica sectiunea Automatica si Calculatoare (acolo o sa ma bag si eu) dar daca nu inveti serios o sa ajungi la taxa (sa platesti facultatea) si e 1000 de euro pe semestru (si sunt doua in fiecare an). E cea mai grea din Bucuresti (mai e una exact la fel, doar ca e in Cluj, aia e si mai grea).