| Iana2205 a întrebat:

Trec acum a 10 a si m-am tot gandit unde sa dau, unde m-as potrivi si pentru ca sunt o fire creativa, sociabilă si asa mai departe m-am decis sa merg la SNSPA la publicitate. M-am gandit la asta si deoarece ador sa editez atat foto cat si video.
Acum intrebarea mea este cam ce joburi din acest domeniu sunt cel mai bine plătite? Am tot auzit si de persoane care lucreaza in publicitate pe social media ori in firme de publicitate.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Jobul este bine plătit dacă faci treabă bună.