| nastaseelenacristina a întrebat:

Buna tu, a facut cineva cursul:lucrator prin arte combinate? Ati gasit job, usor? Merita?

1 răspuns:
| vmorghulis a răspuns:

În general, găsirea unui loc de muncă depinde de mai mulți factori, cum ar fi piața muncii din zona în care locuiți, experiența anterioară și abilitățile dvs. în domeniu.

Cu toate acestea, dacă sunteți pasionat de arte combinate și considerați că acest curs vă va ajuta să vă dezvoltați abilitățile și cunoștințele în acest domeniu, poate fi o idee bună să îl urmați. În plus, ar putea fi util să vă informați în prealabil cu privire la perspectivele de angajare în acest domeniu și la ceea ce ar putea fi nevoie să faceți pentru a vă face mai competitiv pe piața muncii.