| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. am o intrebare... Oare am vreo sansa sa devin stewardesa in Suedia. ca aici stiu ca nu e nicio sansa, la TAROM numai daca stii sa faci sex oral bine ai sanse sa devi stewardesa...

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Da! Dar pentru Suedezi trebuie să fii expertă în sex total! Baftă multă!

| ZvT a răspuns:

Şi mă rog ce i-ai făcut tu la roboţel de te-a lăsat să scrii devi, cu un singur "i". Oral oricum o să faci când când mai vrei şi bărbatul nu mai poate.

| MihaiN1 a răspuns:

De ce crezi asta in Romania?

| JulianaMark a răspuns (pentru MihaiN1):

Ori asta, ori bani...

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Draga Juliana! Si eu vreau sa devin insotitor de bord.Stiu ca este greu sa te angajezi la Tarom pentru ca au multe insotitoare de bord pe care vor sa le scoata la pensie... Daca vrei sa lucrezi in Romania poti sa te angajezi la Wizz Air.Ei cauta personal.
Trebue sa:
- peste 19 ani,
- inaltime minimum 1, 65 m (fete) si 1, 70 m (baieti),
- diploma de bacalaureat,
- engleza scris si vorbit,
- abilitatea de a inota,
- abilitatea de a ajunge la aeroportul de baza in mai putin de o ora,
- experienta in relatia cu oamenii,
- abilitati de vanzator,
- excelente abilitati de comunicare,
- flexibilitate si posibilitati de relocare,
- lucru sub stres,
- munca in echipa,
- tatuajele si piercingul sunt acceptate, doar daca nu sunt vizibile,
- vedere buna.
Mai multe informatii gasesti pe www.wizzair.com