| emy25 a întrebat:

am o rugaminte mare la toti cei care sunt din Timisoara. Caut un loc de munca, acum am terminat liceul si u imi gases nimic, ma ajutati va rog daca cunoasteti undeva un loc de munca pentru mine?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

AJOFM Timisoara e solutia.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Greu e pentru cei care nu vor sa lucreze tine minte asta.

| Cosmin86 a răspuns:

Stai ca nu inteleg, ai terminat liceul, bun. De ce iti cauti acum? Nu esti in anul 1 la facultate? Asteapta sa ajungi macar in anul 3, o as faci practica in vacanta de vara si o sa ai ceva experienta.

| Dariusuu a răspuns:

In Romania e mai greu sa gasesti ceva de munca. Dar stai lin timpul le rezolva pe toate. Succes