| Ioana128373i a întrebat:

Buna tuturor. Am si eu o intrebare. acum cateva luni am semnat un contract cu o firma de publicitate(si anume "Eclipse Media") si am luat cursuri de actorie iar contractul este de 12 milioane de lei vechi. Am dat avansul din contract (acela fiind de 100 ron) iar acum trebuie sa mai platesc 600 ron pentru o sedinta foto si pentru cursurile de actorie. Vreau sa aud niste pareri despre asta. Crede-ti ca este o firma serioasa? Am nevoie de un sfat. Sa platesc suma de 600 ron? Nu de alta ca eu as putea sa platesc oricand dar nu stiu daca este o firma serioasa...

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Mai sa stii ca suma de 600 de lei pentru o sedinta foto SI un curs de actorie e chiar o suma extrem de mica. In general o sedinta foto te costa 200-250 de euro deci de acest pret nu te poti plange. Nu am colaborat cu Eclipse desi si eu lucrez in publicitate dar nu am auzit nimic rau de ei pana acum (si crede-ma, am auzit de rau de o o groaza de firme pana acum.). Astfel raspunsul meu pentru tine ar suna cam asa: Gandeste-te daca vrei sa faci treaba asta, mai ales ca pretul e unul foarte avantajos si daca vrei sa o faci, eu iti sugerez sa o faci! Mult succeshappy