| AnnMccoy a întrebat:

As vrea sa aflu mai multe detalii despre cariera de stomatolog. Adica: ce facultate trebuie sa urmez, anii de studiu, beneficiile de dupa, posibilele dezavantaje etc. As vrea cat mai multe detalii! Multumesc! Aa! si desigur, Funda!

3 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Http://www.ed-web.info/stomatologie-35/cariera
Cel mai bun site pe care il stiu!

| Weider a răspuns:

Trebuie sa faci medicina dentara. O treaba banoasa. Poate 6 ani de studii. Dezavantaje: si tiganii merg la dentist, deci trebuie sa ai inima de aur.

| Adyna92 a răspuns:

Buna, trebuie sa urmezi facultatea de Medicina si farmacie, specializarea Medicina dentara. Faci 6 ani.