| Bogdan_George_1998_uWBe a întrebat:

Buna tuturor, as vrea sa am o meserie in care sa ajut animalele pe viitor, ce mi-ati putea recomanda? happy dau funda.

Răspuns Câştigător
| OaiaNinjalău a răspuns:

Veterinar, zootehnist sau ingrijitor la o organizatie speciala cu animale sau chiar poti incepe cu voluntariat de pe acum. O zi buna! :3

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti fi medic veterinar sau zootehnist.

| ElenaSA a răspuns:

Inginer zootehnist, midic veterinar sau sa activezi in cadrul unei Fundatii pentru protectia animalelor. Poti sa activivezi in carul fundatiilor si ca voluntar.

| TheRealDaniel a răspuns:

Veterinar sau ingrijitor la zoo calea mai simpla

| StanilaAna a răspuns:

Veterinar, cea mai buna idee happy