| Nico_6399 a întrebat:

Buna tuturor.Ce a-ti rasp la următoarea intrebarea:"Care este calitatea dvs esențială?" Dau funda pt cel mai bun rasp.

3 răspunsuri:
| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

In primul rand, se scrie,, ati" si nu,, a-ti", asta ca o paranteza.
Pot afirma ca sinceritatea este de departe calitatea mea esentiala.Consider ca este important sa fim sinceri unii cu altii, dar mai ales cu noi insine, in vederea realizarii unei mai bune cunoasteri de sine.

| Nico_6399 explică:

Da AliceAliceAliceAlice28 ai dreptate, am gresit, trebuia fara cratima si nu stiu cum pot edita.Dar totusi ar fi trebuit sa imi corecteze ei automat nu?

| AndreeaAndree505 a răspuns:

Pai, nu stiu prea bine, dar oamenii mereu au zis ca sunt harnica si iubitoare laughing)