| Clarybsm a întrebat:

Bună tuturor, ce presupune a fi barista la Mc Donald's? A lucrat cineva la postul respectiv? Vre- o părere?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O barista este o persoană specializată în prepararea și servirea CAFELEI într-un local specializat, cum ar fi o cafenea, restaurant sau bar.
Barista trebuie să aibă cunoștințe despre diferite tipuri de cafea, metode de preparare și echipamente de cafea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că faci cafea.

| Tokyo44 a răspuns:

Cred ca e un job decent de a face cafele
Am mulți prieteni care muncesc la Arrise, un job mai mult decât decent, bun pe termen lung.