| MariaSerenaBlumore2 a întrebat:

Heii sora mea are de dat o auditie in Marea Britanie la teatru si vreau s ava intreb la rubrica :skills(aptitudini) trebuie sa scrie calificari,gen daca a facut canto sau aptitudinile de care este capabila fara sa aiba calificare? happy Mersi,

Răspuns Câştigător
| aLeXz95 a răspuns:

Salut,la aceasta categorie scrie ce aptitudini are(in fruntea listei fiind cea principala(mima, dans, etc.dar fara scrie de calificari, acelea sunt descrise separat la capitolul Education and Training.(eu asa am procedat pentru CV).

1 răspuns:
| RainbowDash1 a răspuns:

Din câte stiu eu, da. Trebuie sa scrie ce știe ea sa facă: sa cânte, sa danseze. Nu sunt foarte sigura, dar dupa întrebarea ta, cred ca așa trebuie.
Succes surioarei tale! happy