| Jamila24 a întrebat:

Ii rog din suflet pe cei informati despre lucrul acesta sa ma informeze si pe mine. Cum este viata de student la sri? Ce posturi si cum decurg acestea ai putea ocupa dupa terminarea sri-ului? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Brieezer a răspuns:

Nu cred ca o sa-ti raspunda nimeni de la sri(Serviciul Roman de Informatii), deoarece ceea ce fac acestia este confidential.

| Jamila24 explică:

Nu aveam nevoie de informații secrete, ci doar de câteva idei despre ce faci după. In cazul asta, cum afla viitorii studenti despre ce ii asteapta sau ce pot sa faca dupa? Raspunsul tau este cam nefondat, sincer