| andra1butterfly a întrebat:

Poate cineva sa-mi spuna ce defecte ar trebui trecute intr-un CV? Ma refer la defecte privite "cu ochi buni" de angajatori. Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Da, in cv nu s etrec, doar sa le ai pregatite pentru interviu in cazul in care te intreaba. gasesti aici niste idei http://www.myjob.ro/......ctele.html

4 răspunsuri:
| RazvanRo22 a răspuns:

Chiar ai vrea sa treci defecte in CV?
Eu te sfatuiesc sa nu, pune calitati, hobby-uri, motivatii.
Nu stiu, parerea mea.
Toate cele bune!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Abtine-te, n-ai de unde sti cum vor privi angajatorii defectele. Numai bine!

| andra1butterfly explică:

Nu tin neaparat sa le mentionez in CV, dar in cazul unui interviu? Nu poti sa spui "nu am nici un defect" laughing

| millyca a răspuns:

Baga dintr-astea: sunt uneori cam naiv(a), las prea mult de la mine. Si se vor bucura mult angajatorii (aka. stapanii).