| Anonim20000000 a întrebat:

Bună! Un loc de muncă la benzinărie(lucrător comercial) pentru un student este ok? Aș vrea să știu experiențele sau părerile voastre în acest domeniu. Mi se pare bine ca programul de lucru este în ture. Ce alte domenii recomandați?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, iei numai turele de seara si cele de weekend.

| siriusblack98 a răspuns:

Daca esti student nu iti recomand joburi de noapte. Incearca ceva call center mai degraba dar numai acolo unde se lucreaza pe timpul zilei. Sau ospatar part time si stabilesti turele de la inceput cu seful tau sa fie de zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută ceva part-time. După tura de noapte n-ai să mai ai tu chef să înveți la facultate.

| AlexandruContFacutLaMisto a răspuns:

Eu n-as alege niciodata sa lucrez la benzinarie noaptea =), nu stii ce dilii vin peste tine ca sa jefuiasca benzinaria.