| Melinda1219 a întrebat:

Unde pot gasi programa pentru olimpiada de Pedagogie - psihologie 2012? dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Harumiiii a răspuns:

Hey! happy Asta ma chinui si eu sa aflu in fiecare an laughing. Acum depinde de disciplina (introducere in pedagogie si teoria curriculumului [-la asta am fost eu acum 2 ani intr-a 9a.Am reusit de "impusc" o mentiune pe atunci laughing.si de invatat.parca erau temele din programa pana pe la 4. 1.1.], teoria si practica instruirii pentru a Xa, manangementul clasei si mai multe tipuri de "psihologii" sa le zic asa laughing. Dintre astea eu merg la Psihologia varstelor anul asta si din cate stiu trebuie invatat cam tot pana la scolarul mic (inclusiv).
Deci.cum sa zic.da olimpiadele astea de pedagogie-psihologie sunt in aceiasi perioada ( de regula in aprilie-faza nationala.)si in acelasi oras.dar acum nu stiu in ce clasa esti si la ce disciplina anume vrei tu programa. Pe net gasesti foarte greu.sau deloc.eu mai stiu din experientalaughing. din ce s-a dat anii trecuti asa ca daca e. trimite-mi un mesaj in care sa-mi zici la ce disciplina vrei.si o sa-ti raspund happy
Bafta si bye bye big grin

| Melinda1219 explică (pentru Harumiiii):

Buna! eu sunt a11-a si merg la managementul clasei.
Poti sa-mi trimiti un mesaj cu id tau? ca eu nu pot trimite mesajehappy te rog.
Bye:*:*

| mayauka a răspuns (pentru Harumiiii):

Ma poti ajuta si pe mine te rog cu programa pentru managementul proiectelor educationale cls 12a... mersi frumos :* (popamariaelena@gmail.com)

| Melinda1219 explică (pentru mayauka):

Buna...vezi ca te-am adaugat pe mess happy

4 răspunsuri:
| AnnaAnnaB a răspuns:

Programa...nu se prea gaseste. Pe edu.ro de obicei. Anul asta merg la psihologie, lasati-mi un mesaj, poate ne intalnim... big grin