| difembafia a întrebat:

Va rog ajutati-ma eu imi doresc sa devin foarte mult un cantaret.Eu chiar cred ca am voce puti cam subtire si tremura dar totusi am putina.Mama cu tata nu prea cred asta.Ce ar trebui sa fac ca sa am o voce mai buna! Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| doggy123 a răspuns:

Fa lectii de canto.acolo vei invata cum sa ridic tonul mai bine cum sa cobori etc

2 răspunsuri:
| Costea_Ionut_1992 a răspuns:

Nimic doar sa recurgi la o operatie care iti poate afecta permanet vocea sad

| untu a răspuns:

Daca doresti cu adevarat sa devii cantaret, inscrieti-va la scoala sau liceul de arta populara, sectia canto, dureaza pana sa va cizelati bine vocea pana sa va cantati foarte bine! Bafta si multa sanatate!