| Yasmina2001 a întrebat:

Va rog sa imi dati si mie niste melodii din Pariu cu viata ca sa le pot download! Multumesc happy

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DarkWerewolf13 a răspuns:

Incearca sa cauti la fisierele mele.ro.O prietena de-a mea de acolo a scos

| Alex99_5691 a răspuns:

Pai intra pe fisierulmeu.ro si iei denumirea melodiei pe care o are pe youtube... adica dai pe youtube melodia dortia si ce nume iti da aclo la video copii si bagi la cautare si siteul asta si gasesti ce mel vrei uwinking funda?

| biancaa30 a răspuns:

Cele doua cuvinte
My real love
Hey You
Lala love songs
Turning Tables
Heartche

Le poti downloada pe flvto.com unde introduci linkul videoului de pe youtube.