| Lory_5674 a întrebat:

Va rog sa-mi dati si mie exemple de job-uri la care sa iti foloseasca facultatea de Marketing. Sau sa iti trebuiasca neaparat Marketing-ul. Va rog! Multumesc! Funda celui ce imi da cele mai multe exemple concrete.

Răspuns Câştigător
| Ionutzu_6007 a răspuns:

Consultant dezvoltare livrări
costumer communication analyst
space management assistant
trade marketing consultant
senior research consultants
project manager funda?happy

2 răspunsuri:
| 50Grey a răspuns:

Pai nu exemplele cred ca valorifica raspunsul, buna, cred ca ar trebui sa te gandesti inainte de toate, unde voi practica Marketing-ul... e cel mai important lucru in acest domeniu. Cel mai bun om in marketing in cel mai prost oras, nu ajuta cu nimic pe nimeni. happy Totusi ca raspuns, orice institutie si de preferat franciza care are un departament corelat, ar avea nevoie de un pr sau un om de marketing capabil. Good Luck.

| Lory_5674 explică (pentru 50Grey):

Corect! Insa, orasul in care sper ca am sa practic marketing-ul este Bucuresti. Deci, multe oportunitati. Multumesc de raspuns!