| PlasMatic a întrebat:

vineri dau sala la scoala de soferi, la chestionare fac numa 17-18-19 puncte, cum naiba sa fac pana vineri sa iau si eu 22-23 -24. mai e posibil sau sa nu ma duc la sala. problema cas presat de timp... pot face o minune pana vineri sai-mi revin?

6 răspunsuri:
| savinalexandruionut a răspuns:

Calmeaza-te ia cartea in mana citeste pe acolo apoi intra pe http://www.drpciv.ro/info-portal/changeLanguage.do?lang=ro fa cont si fa cat mai multe cestionare.O sa te ajute.

| ionuutzuu a răspuns:

Da-ti o laba si feel free! daca e fumezi cv si gt.

| laptopnews a răspuns:

Faci toate chestionarele de pe drpciv, unde nu stii, te uiti in carte si vezi care e raspunsul corect. Te uiti atunci, inainte sa raspunzi, ca apoi uiti. Le faci pe toate si apoi nu ai de ce sa-ti mai faci griji. Succes!

| StanAnaMaria a răspuns:

Incearca sa retii raspunsurile si incearca intotdeauna cand raspunzi la o intrebare ca esti la volan si ce ai face in situatia respectiva.Si eu am dat de permis si nu am citi cartea niciodata am invatat dupa chestionare si ti-am spus imagineaza-ti ca estii la volan, ce ai face in situatia aceea? Si inca ceva nu te grabii, citeste cu atentie intrebarea si raspunsurile.Ai 30 de minute pentru 26 de intrebari. Poti acorda unde-i intrebari un minut ca sa o analizezi cu atentie! Succes!

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Eu acasa fac 24-25 si acolo fac 21.am picat de doua ori cu 21.crying

| mixxjim a răspuns:

Incearca sa intelegi ce citesti, adica judeca putin situatia data de ei, nu citi doar pe desupra, ce litere sunt tiparite happy la punctele de penalizare trebuie retinute, dar nu sunt intrebari multe din astea, asa ca gandeste! daca nu ai dat deloc mergi vineri oricum, sa vezi pe viu cum e, dar daca ai mai dat si ai picat mai bine mai amina macar o saptamana si mai treci prin intrebari "cu judecata"winking