| anonim_4396 a întrebat:

voi ce credeti despre stilul emo astept pareri! Cum ziceti cum sa ma ascund de parinti sa devin si eu?

Răspuns Câştigător
| ŦąñťäsÿĶïŝš a răspuns:

Stilul emo e foarte tare, insa ascunderea de parinti pentru a deveni emo nu cred ca e o idee prea buna.straight faceDar ai putea cere ajutorul unui alt emo.winking

5 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Nu devi emo, trebuie sa simti ca si ei, iar asta nu-ti poti impune. Daca nu poti simti cum simt ei degeaba te imbraci asa. E doar de fatada.

| Sckipper a răspuns:

Mie nu prea imi place stilul emo, e total ciudat(totusi am vazut cateva fete si baieti draguti).Nu prea stiu cum ai putea sa te ascunzi de parinti(sa pleci cu punga de haine de acasalaughing)totusi cel mai bine e sa vb cu parintii tai, daca nu sunt dusii cu capul o sa inteleaga(acum nu te astepta sa iti accepte toate mofturile)succes

| Gaabi32 a răspuns:

Eu cred ca mai mult emo tu vrei sa devi pentru stilul lor nu pentru tairea venelor etc.Persoanele emo asa sunt ele emotive trebuie sa te simti asa.Eu cred ca toti adolescenti au fost emo, au avut periaode lungi scurte. Daca ai parinti intelegatori nu cred ca ar trebui sa te ascunzi de ei.Dar daca nu in cel mai bun caz ar fi sa ii faci sa inteleaga ca e o etapa noua in viata ta pe care vrei sa o experimentezi.

| AoiTori a răspuns:

Emo trebuie sa simti ca esti. Traiesti im minciuna, dezamagire. Esti fara seranta, iar prieteni=0.Cei care sunt emo au proble de familie...mai stiu eu ce.

| danutz24 a răspuns:

Depinde, mie nu prea imi plac persoanele cu stilul emo.Si oricum tu vrei sa devii emo din cate inteleg si vrei sa te ascunzi de parinti tai...eu sincer nu iti recomand sa te faci sau sa iei acest stil.