| SaveAngel a întrebat:

Voi credeti ce spune lumea despre voi?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

De ce aș crede ce spun ceilalți despre mine având în vedere că doar eu știu cum sunt cu adevărat?
Lumea vorbește mult și prost, mereu a fost așa! Dacă crezi ce spune ea despre tine, înseamnă că tu nu știi cum ești cu adevărat, iar asta ar trebui să îți lase niște semne de întrebare!

5 răspunsuri:
| AlexisAlexx a răspuns:

Eu nu. adica trebuie sa iti placa de tine asa cum esti! Nu trebuie sa te infuenteze cineva doar pentru ca el este gelos pe tine. Accepta-te asa cum esti! Funda

| dantomescu78 a răspuns:

Buna,

Cel maibine este sa nu iei in seama vocae lumii!

| diaac a răspuns:

Depinde cine spune si cati oameni spun acelasi lucru.

| Doηηa a răspuns:

Nu-mi pasă ceea ce cred sau spun ceilalți despre mine, dar îmi pasă foarte mult ceea ce cred eu despre mine.Asta înseamnă caracter.

| AlexandraPink a răspuns:

Nu, eu cred doar ce spun eu despre mine pentru ca ma cunosc cel mai bine.