| GeorgianaBurceana a întrebat:

voi credeti in superstitii? Astazi am trantit usa putin mai tare si a cazut de pe perete un tablou cu o "diploma pentru cea mai buna mama".Nu era poza cu ea sau ceva. Stiu ca e putin copilaresc dar nu mi pot scoate din minte ca am auzit asta de cand eram mica. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| BlackOpal a răspuns:

Superstitiile sunt niste prostii. La cate pisici negre mi-au trecut prin fata, am ghinion cu duiumul. Ideea este ca tu te gandesti prea mult ca se poate întâmpla ceva, si aceasta frica este, de fapt, adevarata problema. Stai calma, e doar o diploma, nu mai cobi!

1 răspuns:
| Fatamuntilor a răspuns:

Nu te gandi la prostii.Tu singura ai spus ai trantit usa, poate cuil era slabit...Supersititiile se bazeza pe neatentie si naivitate.