| mara722221 a întrebat:

Bună voiam să întreb cum pot ajunge dansatoare orientala (pe manele), dansez genul asta de mai bine de 7 ani deşi am doar 16 ani e o super pasiune pentru mine şi mă simt extraordinar când fac asta şi îmi doresc din tot sufletul să ajung acolo unde îmi este locul chiar dacă nu o să fiu nr.1

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

In primul rand trebuie sa intri intr-o trupa sau sa colaborezi cu un cantaret de manele si sa mergi cu el la nunti, botezuri, zilele comunei si alte petreceri pentru ca de una singura nu stiu cine te-ar chema

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Vad ca tu nu ai habar ce inseamna "dansatoare orientala", inseamna sa dansezi pe muzica orientala, nu pe manele, fiindca maneaua este muzica tiganeasca romaneasca.