| NeverSayNever a întrebat:

Vreau cat mai multe sfaturi. Ce facultate sa urmez:de psihologie, asistenta sociala, chimioterapie. Mie imi plac toate, in special psihologie, dar vreau cateva sfaturi de la cei care au fost cat de cat in situatia mea.Multumesc...si va

2 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Eu iti recomand psihologie, este o meserie banoasa afara, mai ales in america. Bafta si noROCK

| GrigoriciDiana a răspuns:

Buna eu nu sunt i macar la liceu dar am un prienetn care e la psihologie si ii place eu zic sa faci facultatea de psihologie. sper ca te-am ajutat