| Andreee a întrebat:

Vreau cateva pareri despre profilul pedagogic; cum sunt materiile, cum vi se pare, etc. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.
Uita-te aici si te vei imforma despre tot ce vrei : --->>>> http://www.scribd.com/doc/51052857/AVANTAJELE-PROFILULUI-PEDAGOGIC

| Andreee explică (pentru kar1GaNNN):

Multumesc! as fi vrut si niste pareri personale de la cei care sunt pe acest profil.

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Andreee):

Mai asteapta big grin

| dianath16 a răspuns:

Eu nu sunt la acest profil, dar cunosc multe persoane si nu e chiar asa usor cum pare, e ok in mare daca iti plac copii si te dedici lor, dar ai si foarte mult de invatat, teza la engleza, mate, pshihologia si toate materiile care le fac de la acest profil necesita si ele atentie, timp. depinde de tine ce vrei si cum vrei. la sfarsit trebuie sa dai si atestate. din ce oras esti?