| Piratul10 a întrebat:

Buna vreau o slujba care sa aibă ceva acțiune adică sa nu stai toată ziua numai la birou si sa faci ceva cu actele vreau măcar sa fie interesantă sa ai sa fugi dupa ceva si de multe ori sa il obți si sa ai bani de câștigat in ea.
Vreau sa va spun ca locuiesc in Germania si la scoala am numai note de 10!
Imi place sa desenez acum daca as fi si bun ar fi tare dar vreau sa va spun un lucru incredibil:
DE MULTE ORI FARA UN SCOP MA PUN sa DESENEZ CEVA NUMAI ASA SI PANA LA URMA IEȘI CEVA UIMITOR!
O data mia ieșit o floare si o mașina care nu o puteam face niciodată si chipuri sau oameni foarte bine si totul din aiureala am tras câteva linii si putin cu creionul si gata desene tari.

In rest cel mai bine ma pricep la Engleză sunt cel mai bun,mate sunt printre cei mai buni si franceza sunt cel mai bun,imi plac limbile străine si sa le învăț dar nu cred ca vad o cariera ein asta,la științe sunt tot pintre cei mai buni,istoria la fel.
Deocamdată cel mai mult imi place istoria, limbile străine si asa mate.
Si la sport sunt bun!

Deci sa vina părerile va multumesc ca ați citit si va rog sa nu glumeiti!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.ejobs.ro
Succes pe mai departe!
Pa, pa.

| Piratul10 explică (pentru Legiuitoarea):

Eu nu vam cerut un site!
Eu vam dat o descriere cu ce stiu sa fac si ce imi place si daca puteți voi ar trebui sa imi Spune-ți ce job mi s-ar potrivi!
Ca daca as vrea sa vad o lista cu job-uri sa cv. De genu mas uita si eu pe site-uri!
Dar nu imi vine sa cred ca unserul anului ar face asa ceva!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Piratul10):

Bună.
Poftim?
Fă-te critic de artă dacă tot comentezi!
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Caută ceva pe aici http://www.ejobs.ro/

| Piratul10 explică (pentru OnuOnulică):

Eu nu vam cerut un site!
Eu vam dat o descriere cu ce stiu sa fac si ce imi place si daca puteți voi ar trebui sa imi Spune-ți ce job mi s-ar potrivi!
Ca daca as vrea sa vad o lista cu job-uri sa cv. De genu mas uita si eu pe site-uri!

| Piratul10 explică:

Ar trebuii sa-mi multumesti ca încă nu te-am reportat!

| deepy a răspuns:

(da,se intampla de multe ori sa cer si eu o parere si primesc doar site-uri, dar in fine….)
Deci, dupa cate am inteles din spusele tale, tu cauti un job in care sa alergi mult dupa un lucru si in final sa il obtii in scopul unui castig mare.Din cate stiu eu, meseria de agent imobiliar este foarte banoasa daca iti merge mintea.Aici trebuie sa alergi destul de mult dupa clienti si sa stii sa negociezi cu ei.Doar atat trebuie sa faci: sa promovezi locuinte sau tot ce tine de immobile, sa colaborezi cu propietarii pentru a gasi clienti.Deci,crede-ma,poti castiga sume enorme daca stii sa negociezi. Sper ca ti-am fost de folos.Bafta!

| Biencutza2002 a răspuns:

Mda... apuca-te de sapa! Faci miscare, poti desena in nisip, si limbile straine sunt de mare ajutor atunci cand vrei sa injuri un tip musculos, da' prost. Matematica te ajuta sa numeri cate lopeti de pamant ai scos. Nu glumesc... big grin tongue :*