| Anaaa111C a întrebat:

Bună, vreau să aplic la UPB la Facultatea de Inginerie Industrială și Robotică. Îmi place informatica, dar îmi fac griji din cauza fizicii. E multă fizică la această facultate?
Iar dacă cineva ar putea să povestească despre propria experiență aș fi foarte recunoscătoare...

1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

Daca e multa fizica? O sa mananci fizica si mate pe paine, o sa faci zilnic probleme de mate si fizica si trebuie sa te duci zilnic la cursuri pentru ca daca nu intelegi cum se fac problemele alea nu o sa mai aiba cine sa ti le explice. Dar daca esti pasionat si te tii de facultate, o sa te descurci