| Octavia28P a întrebat:

Bună! Vreau să dau la Academia de Poliție.
Îmi poate spune cineva cât de rele sunt condițiile? Ceea ce mă îngrijorează sunt băile și mâncarea, nu sunt pretențioasă, măcar condiții acceptabile să fie.
Dușurile sunt la comun?
Sunt vegetariană, există și mâncare fără carne?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ar fi condiții foarte proaste așa cum zice alexxxxxxxxxxxxzzzzz nu s-ar duce nimeni acolo. Sunt condiții medii, acceptabile. Cu mâncarea vegetariană, să nu te aștepți.

| mi25 a răspuns:

Nu-ti fie frica, dracul nu este asa de negru precum se spune.
In prezent scolile militare nu mai sunt ca acum 50 de ani: cu dormitoare si bai comune la nivel de pluton: adica cel putin 25 de persoane. Doua tolete cu 5 cabine fiecare la 50-70 de oameni. Am vazut dormitoare militare care au 4 paturi per camera, cu toaleta si dus in ele.
Cat priveste mancarea, nu o sa poti avea hrana fara carne, deoarece efortul este mult mai mare decat in viata pe care o duci la scoala si medical nu se poate aproba asa ceva. Plus ca nu exista personal care sa-ti pregateasca tie mancare separat.

| anonim3247 a răspuns:

Mergi acolo că nu e așa rău.

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim3247):

Sigur o să îți placă.

| Denila123 a răspuns:

Eu te aștept în trafic sa a-mi dai amenda,, stai fără griji sunt condiții bune

Răspuns utilizator avertizat