| 3xp3rtu a întrebat:

Vreau sa dau la limbi străine, mai exact traducere și interpretare engleza-germana sau engleza rusă. Și ce am observat e că sunt doar 16 locuri la buget. Și întrebarea mea este sunt 16 locuri pentru fiecare limba de la aceasta sectie? Sau în total pentru toate cele 6 limbi

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La intrebarea asta, iti poate raspunde doar secretara facultatii, care a postat informatia.

| ziftode a răspuns:

"6 limbi"
sper ca e o forma abstacta de p0rn, in realitate, in lumea asta, sunt mult mai mult de 6 limbi!

| 3xp3rtu explică (pentru ziftode):

La traducere și interpretare pomenea la admitere ca se poate alege doar din cele 6 limbi enumeratelaughing

| ziftode a răspuns:

Sunt sigur ca pe alea 16 locuri sunt multi, MULTI aici care stiu date concrete, cu tot ce se mananca SI VOR SA TE AJUTE SA LE IEI LOCUL

chiar esti serios?!?

| 3xp3rtu explică (pentru ziftode):

Sunt clasa a 11alaughingdoar voiam sa ma interesez. Ca sa-mi fac o idee mai buna