| andreea_4564 a întrebat:

vreau sa dau la psihologie la bucuresti dar nu stiu la ce universitate... ce imi recomandati? daca nu intru la stat la buget vreau una pariculara ca taxele sunt mai mici. dar nu stiu ce sa aleg:?

1 răspuns:
| ikram a răspuns:

Nu iti recomand o facultate particulara, chiar daca e taxa mai mica.
Dar daca tu totusi vrei, vezi sa fie autorizata (sa fii atenta si la unele specializari la stat) ca dupa te trezesti ca termini facultatea si e degeaba, ca nu e recunoscuta.