| Ela012 a întrebat:

Buna. Vreau sa fac un curs in domeniul informaticii, aveti idee unde as putea să îl fac?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Depinde pe ce anume vrei sa te bazezi in viitor, informatica este si ea un domeniu destul de complex cu multe ramuri
vrei sa faci programare, cybersecuritate, It, depanare software/hardware etc
nu stiu ce anume sa iti recomand dar iti spun o atentionare pertinenta, fereste-te de mentorate si prostii precum wellcode si altii asemeni care umbla cu contracte si smecherii pentru a lua bani cursantilor lor, si ce bani! mii de euro per curs, totul legal caci se semneaza contract!

| ioana748 a răspuns:

Buna,
Sunt si cursuri online pentru programatori.

| AdrianaBacescu a răspuns:

La facultate.

| Tputpu35 a răspuns:

Link academy sau coderslab