| pinky_9381 a întrebat:

Vreau sa fac un curs si nu ma pot hotari intre manichiura si make-up. Ce parere aveti? Ce domeniu sa-mi aleg?big grin. ambele imi placbig grin

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

Cam grea alegerea.
Eu îţi sugerez manichiura.
Însă dacă crezi că ai ocazia să te angajezi la un salon mai mare şi cunoscut, şi make-up-ul ar fi o variantă bună.
Ambele domenii sunt bune, acum depinde de ce îţi place ţie mai mult şi în ce domeniu ţi-ai găsi mai uşor de muncă.
Baftă!

4 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Manichiura. La make-up e mai greu să ai cliente.

| Park1Suin a răspuns:

Pai...alegele pe ambele.De ce nu?

| SimonaSimona01 a răspuns:

Manichiura,a sa ai cliente multe

| Raulbootcamp a răspuns:

Pai fetelor li se potriveste manichiua asa ca aleg manichiura :*. Sper ca tiam foste de ajutor.