| IrinaMarina1 a întrebat:

Buna! Vreau sa incep sa fac o scoala postliceala in Constanta.Lucrez in paralel intr-o clinica privata, dar nu ca si asistent medical.Imi doresc o scoala care sa imi permita sa lucrez, fara prezenta obligatorie zilnic.Bineinteles ca imi voi da interesul in a invata, doar ca prezenta la cursuri de zi imi este imposibila. Aveti ceva sugestii de o scoala care sa imi
permita sa merg doar la examene/practica/fara cursurile zilnice? Multumesc anticipat! Multa sanatate tuturor!

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

În general fără frecventa se face asa, dar nu știu cu postliceale cum funcționează.
Mai bine întrebi la una și vezi.

| Okrutne a răspuns:

Bună, ai gasit postliceala fara frecventa? si eu caut acelasi lucru acum si mi-ar fi de ajutor raspunsul tau. Multumesc

| Okrutne a răspuns:

Buna, ai gasit postliceala fara frecventa? si eu caut acelasi lucru acum si mi-ar fi de ajutor raspunsul tau. Multumesc