| Asasina a întrebat:

vreau sa intreb cum stii ca ai primit fundita pentru o intrebare.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei primi un mail de la TPU in care vei fi anuntata ca ai un raspuns castigator(fundita).De asemenea, lucrul acesta poate fi vizibil si la profil.

16 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Funda nu se primeste pentru intrebare ci pentru un raspuns bun la o intrebare pusa de alt utilizator. Iti apare la Vizualizare profil/Raspunsuri castigatoare. Numai bine!

| alessia5158 a răspuns:

Pentru o intrebare nu primesti funda! --- doar pentru un raspuns! TPU te anunta printr-un e-mail atunci cand unul din raspunsurile tale a fost rasplatit/ premiat cu o fundita. Numai bine!

| Ea a răspuns:

Primesti notificare prin mail. Poti sa le vezi si accesand meniul "Vizualizare profil". Funditele sunt sub imaginea de profil.

| RaLuCa_7165 a răspuns:

Trebuie sa-ti vina un mail sau spam pe adresa de e-mail pe care ti-ai facut contul TPU care iti confirma acest lucruwinking

| kata100 a răspuns:

Dai la " Raspunsurile mele"acolo iti arata toate raspunsurile pe care le-ai dat, iar in dreptul intrebarilor s-ar putea sa vezi in stanga o fundita!

| Afdsa a răspuns:

Bună.Ca să afli dacă ai primit fundiţă pentru un raspuns(cred că la asta te referi), te duci în stânga paginii unde scrie:
-Vizualizare profil
-Editare date logare
-Editare profil
-Mesaje
-Intrebarile mele
-Raspunsurile mele
-Intrebari favorite
-Prieteni
-Notificari
-Logout
şi dai click pe : ' Vizualizare profil '.De acolo dai click pe 'Răspunsuri caştigătoare ', şi îţi arată toate fundiţele primite pentru răspunsurile date.
Baftă!

| Reek54 a răspuns:

In stanga ai ~ Vizualizare profil.dai pe el si apoi o sa vezi acolo Raspunsuri castigatoare : si nr, dai pe numarul lor. si iti arata care raspuns de'al tau a primit funda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dai la vizualizare profil si te uiti cate funde ai!

| midnight a răspuns:

Pai te uiti la profilu tau si acolo o sa vezi o fundita. uite-te la profilu meu si o sa te prinzi

| CodrutM a răspuns:

1. Primesti mail;
2. Verifici la 'raspunsurile mele' sau la tine in profil, o sa apara pe acolo pe undeva o fundita.

Imi dai fundita? big grin

| EuEduard a răspuns:

Pai daca vrei sa afli ca ai primit fundita te duci la Vizualizare profil si sub avatar apare... Please fundita big grin

| BeatriceKnowles a răspuns:

Te anunta prin email happy!

| Darion a răspuns:

Dai la vizualizare profil si undeva mai in stanga iti arata funditele primite.

| Ioana353 a răspuns:

Uita-te la "vizualizare profil"si acolo o sa vezi
funda?

| Jango a răspuns:

Primesti un mail eu pot sa primesc funda pentru a primi un mail in care sa fiu anuntat ca am primit o funda de la tine? big grin

| dececitestiasta a răspuns:

Intri in stanga,la raspunsurile mele,si in dreapta fiecarui raspuns trebuie sa arate o funda, daca ai primit-o.
sau la vizualizare profil, arata raspunsuri castigatoare.