| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
Vreau să intru la o facultate pe bază de dosar.
Ce facultăți sunt de viitor?
Ce facultate pot să urmez astfel încât să am un salariu bun în România?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.E cam generala intrebarea.Ar fi util sa scrii si ce liceu ai, ce profil, iar de acolo sa evaluezi posibilitatile.

| alindumitru083 a răspuns (pentru dullcat):

Nu contează profilul sau liceul.
Cum am și scris vreau doar idei de facultăți pentru viitor cu salariu bun în România.

| raulicafarafrica a răspuns:

Exista salariu bun?!

| alindumitru083 a răspuns (pentru raulicafarafrica):

Salariu decent să spun. Stiu că în România salariile nu sunt foarte strălucite. Dar măcar un trai decent cu o meserie decentă.