| alasss a întrebat:

Buna vreau sa ma fac mecanic auto, dar am auzit ca daca ma fac mecanic auto este imposibil sa imi gasesc de munca ...Sa fie adevarat? straight face

3 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

Nu cred ca este adevarat...ca mecanic iti poti deschide chiar tu un mic service si da randament foarte mare, daca esti intr-o zona bine plasata.

| a1doru a răspuns:

Cine ti-a mai spus si tampenia asta? rolling on the floor

| superdorex a răspuns:

Daca ai sa stapanesti aceasta meserie, sa stii ca vei fi cautat! Deci cu un pic de experienta, cu vointa si cu suflet sigur vei reusi da? Multa bafta!